Bottoms
The best things in life are comfortable clothes to add to your closet! Here you will find the highest quality denim, lounge wear, skirts + shorts, hand picked by owner, Andrea! We have every style to keep you dressed to the nines, no matter your mood. From your favorite brands to wear with any outfit to leggings + joggers to rock in your next barre class. You are sure to find something to fit your perfect style.
Charlee Rose offers a wide variety of styles + sizes in S-3XL. We stack our racks with clothes that are equally comfortable, flattering + confidence boosting!

Made for you
At Charlee Rose, we hand select clothing + accessories with you in mind. No matter your age, size, or season of life, our goal is to find items that you love + love to wear.
Need help shopping?
Shoot us a message to shopcharleerose@gmail.com
+ we can curate a collection specifically for you. This is our favorite part of the job!
- Regular Price
- $52.00
- Sale Price
- $52.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $42.00
- Sale Price
- $42.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $44.00
- Sale Price
- $44.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $46.40
- Sale Price
- $46.40
- Regular Price
-
$58.00 - Unit Price
- per
- Regular Price
- $48.00
- Sale Price
- $48.00
- Regular Price
-
$60.00 - Unit Price
- per
- Regular Price
- $46.40
- Sale Price
- $46.40
- Regular Price
-
$58.00 - Unit Price
- per
- Regular Price
- $44.00
- Sale Price
- $44.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $55.00
- Sale Price
- $55.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $64.00
- Sale Price
- $64.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $64.00
- Sale Price
- $64.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $66.00
- Sale Price
- $66.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $55.00
- Sale Price
- $55.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $36.00
- Sale Price
- $36.00
- Regular Price
-
$44.00 - Unit Price
- per
- Regular Price
- $52.00
- Sale Price
- $52.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $52.00
- Sale Price
- $52.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $48.00
- Sale Price
- $48.00
- Regular Price
-
$56.00 - Unit Price
- per